Ваш кошик порожній

Оплата

Для максимальної зручності ми пропонуємо Вам наступні варіанти оплати Вашого замовлення:
Переказ на картку Приватбанку: Ви легко можете оплатити через термінал, касу, або ж через Приват24.
Оплата кур'єру при отриманні замовлення: Ви оплачуєте кур'єру при отримані замовлення через НовуПошту, Ін-тайм, або інші сервіси доставки.
Інші способи оплати. після оформлення замовлення, менеджер Вам передзвонить і Ви зможете вибрати інший метод оплати, зручний для Вас.

Доставка

Доставляємо товари по Україні та країнам СНГ.
Під час оформлення замовлення, Ви самі можете вибрати метод доставки. Якщо в списку нема зручного для Вас метода, тоді Ви маєте змогу визначитись з менеджером щодо доставки.
Ми створюємо максимальну зручність для своїх кліентів, тому ми завжди зможемо знайти рішення по доставці та оплаті з комфортом для Вас.
Як правило, всі замовлення доставляються зручною службою доставки "Нова Пошта", "Ін-тайм", інші. Данний спосіб доставки має ряд зручностей:
Більше 2000 місць видачі по всій Україні.
В великому місті, наприклад Київ, Вам не потрібно їхати в пошуках магазину, де видадуть Ваше замовлення. Зручніше вибрати найближче відділення "Нової почти" чи "Ін-тайм" біля Вашого дому, або офісу та отримати своє замовлення.
Велика швидкість доставки, замовлення рідко затримується більше ніж на 2 дні. Як правило, термін доставки Вашого замовлення до двух днів. По номеру декларації завжди можно відслідкувати статус замовлення онлайн.
CMC-повідомлення про доставку Вашого замовлення.
Прийнятна ціна доставки.
Є можливість доставки Вашого замовлення кур'єром особисто в руки.
Дружній персонал та багато інших плюсів.
Вартість доставки прямо залежить від вартості товара. В средньому доставка Вам коштуватиме 20-50 грн.